Paragnost en Medium
Een medium is een paragnost die kan communiceren met overleden mensen en dieren. Alle mediums zijn paragnost maar niet alle paragnosten zijn mediums. Paragnost is het verzamelwoord voor mensen die helderziend, helderwetend, helderhorend, heldervoelend en helderruikend zijn. Sommige paragnosten zijn helderziend en helderruikend, anderen zijn helderziend, helderhorend en helderwetend etc. Het is meestal "een combinatie van". De boodschappen worden ook in combinatie doorgegeven. Zo kan ik zien hoe een bepaalde situatie naar alle waarschijnlijkheid gaat verlopen en daarbij voelen hoe de persoon in kwestie daarmee omgaat en zich daarbij voelt. Daarnaast hoor ik (helderhoren) zinnen, data, namen, woonplaatsen, landen etc.
Tijdens een consult roep ik nooit overledenen op. Ik bepaal niet wie er door gaat komen, dat wordt door hogerhand bepaald. Ik fungeer enkel als doorgeefluik en sta in contact met de Gids of Gidsengroep van de persoon die tegenover mij zit tijdens het consult. ‘Elke actie is verandering, anders zou er een statisch universum zijn en dan zou dood inderdaad het eind zijn. Wat ik ben is ook wat jij bent: geïndividualiseerd bewustzijn.’ Bron: de Seth-materie, Jane Roberts
Steeds meer mensen willen weten waarom ze hier zijn, wat hun levensdoel is. Hoe ze zelf aan hun ontwikkeling kunnen werken, bewuster kunnen leven.
Hoe ze contact met hun Gidsen kunnen leggen. Ik zie hierin een enorm verschil met circa 20 jaar geleden.
Niet alleen qua consulten maar sowieso om mij heen in de buitenwereld. We zijn sinds 2012 overduidelijk in een nieuw tijdperk aangekomen.
En dit zal alleen maar sterker en sterker worden. Een consult waarin iemand verwacht dat zijn of haar ontevreden leven in 1 uur compleet ten goede omgedraaid wordt,
zonder zelf enige verantwoordelijkheid te dragen is zo goed als verleden tijd. Joehoe! Het begint bij velen steeds duidelijker te worden dat alles bij jezelf begint.
Met jouw Gidsen heb je een hoog-intelligent team van energie om je heen die alleen met jou en jouw welzijn bezig is.
Nog steeds word ik in ieder consult diep geraakt door de onvoorwaardelijke liefde, het begrip en het geduld die de Gidsen voor ons hebben en de helderheid waarmee de Gidsen communiceren. Dit ‘werk’ te mogen doen voelt elke keer weer als een feestje. Het maakt me enorm blij en dankbaar. Met jouw Gidsen heb je een hoog-intelligent team van energie om je heen die alleen met jou en jouw welzijn bezig is. Ons lichaam gemaakt van spieren, botten, organen enzovoorts is ons vervoersmiddel, de ziel is wie wij in essentie zijn. Jouw Gidsen weten precies welke afspraken jij met hen en jezelf gemaakt hebt voordat je weer geboren werd. Ze weten waar je vandaan komt, waar je nu op dit moment staat en waar je naartoe wil in dit leven. Het zijn zielen waarmee je een diepe zielsconnectie hebt, vaak al eeuwen lang.
And someday in the mist of time
When they ask you if you knew me
Remember that you were a friend of mine’
10 Reacties
Josee
2017-10-18 19:08:47
Beste Barbara,
Dank je wel voor ons bijzondere en warme gesprek van vanmorgen, het begint nu te een beetje te bezinken en er is een soort van rust over mij gekomen, zoals je ook aangaf. In de toekomst kom ik vast nog eens naar je toe.
Lieve groet,
Josee
T
2017-07-20 11:29:03
Beste Barbara,
Heel erg bedankt voor de bijzondere sessie van vanochtend, mooie perspectieven en handvaten en goed te weten dat gidsen me leiden/supporten.
Warme groeten T
Brenda
2017-09-07 09:38:19
Vroeger vond ik mijn gevoeligheid best lastig om mee om te gaan. Nu zie ik gelukkig ook de vele voordelen ervan.
Ik sluit me elke dag af en ben heel zuinig op mijn energie. Plan niet meer teveel in een week en dat werkt
heel goed! Liefs, Brenda
Syl
2017-09-07 11:25:39
Ik vraag mij af of het wel goed zou zijn als paragnosten bij alles een tijd zouden kunnen zeggen. Want ga je er dan niet naar leven vraag ik mij af?
En het risico is dat men dan in een wachtstand gaat staan in plaats van nu op dit moment te leven. Groet, Syl
Hans023
2017-09-08 12:01:26
Een aanrader
Barbara legt alles zeer duidelijk uit en zorgt met haar inzicht en humor dat je het boek graag in een keer uitleest. Vlot geschreven. Een aanrader !
Pluspunten: Toegankelijk, Heldere boodschap, Inspirerend, Verrassend
Ernst
2017-10-18 19:11:25
Hallo Barbara,
Mijn intuitie werkt weer, c.q luister ernaar dus ben gewaarschuwd…..daarnaast weet ik wat mijn pad is.
Bedankt voor je energie en hulp, was wederom erg goed!
Liefs Ernst
p
2017-09-07 11:32:36
Dankzij het boek Emed is mij veel duidelijk geworden wat een gids is, wat ze doen enzovoorts. Het maakt het onderwerp voor mij ook minder zweverig. Het is heel fijn om te weten
dat we nooit alleen zijn. Liefs, P
P
2017-10-18 19:26:30
Hallo Barbara,
Vandaag was ik om 11 uur bij je en jij gaf aan dat mijn moeder bij haar heengaan is opgevangen door een Liesbeth/Maria. Het deed mij niet meteen een belletje rinkelen, maar toen gaf jij aan dat het iemand is die vroeger een paar huizen verderop woonde. Nu blijkt de moeder van haar beste vriendin voluit Elisabeth Maria te heten! (Ik kende haar alleen als Lies). Daar had ze een hele goede band mee☺️
Ik vond het heel bijzonder vanmorgen. Nogmaals dank!
Groetjes, P
Joris
2018-04-16 20:29:22
Dag Barbara, inmiddels zo’n 17 jaar doe ik jaarlijks een consult bij je. Ik ben altijd aangenaam verrast dat ik niets hoef te vragen, en je inzichten komen van zelf. Liefdevol corrigerend, gewetensvol, altijd haarscherp en to-the-point. Belangrijkste graadmeter; alles komt uit wat je hebt voorspeld. Vooral op het moment dat je het niet meer verwacht. Top! Groet, J.
B
2017-07-20 11:47:36
Hallo lieve Barbara,
Wat ben ik ontzettend blij en gelukkig met mijn persoonlijke gidsschrift.
De tranen liepen meteen over mijn wangen. Dit ging zo over mij en over mij alleen! Prachtig gewoon.
Het sterkt me enorm in het proces waar ik nu middenin zit.
Ik heb je document al minstens 10 keer gelezen en ik zal dat nog vaak doen.
Wat ben ik blij dat mijn vriendin me kennis heeft laten maken met jouw wijsheid.
Heel veel dank hiervoor.
Met de allerhartelijkste groeten,
B